wtorek, 7 grudnia 2010

Srebrna plątanina. 
Kolejna z cyklu zimowe broszki. Wykonana techniką nunofilc na jedwabnej żorżecie. Wfilcowana także tasiemkowa włóczka wiskozowa w formie spirali. Od spodu plątaninka wykonana z tej samej włóczki. Zdobienia trzema perłami w barwach grafitowych i koralikami jablonex.


8 komentarzy:

 1. Zimowe. :) Lubię takie kolory. :)

  A mnie mój blog ładuje się bardzo szybko. Nie przeszkadza w tym ani muzyka, ani zdjęcia (które btw nie są duże [600x800 to dużo?? ;)] i są ładowane przez zewnetrzny serwer, a nie bloggera, więc tym bardziej). :) Także może to kwestia prędkości internetu, albo może akurat więcej osób było na stronie...nie wiem. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęci Cię to do odwiedzin. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja strona jest tak ciekawa, że na pewno mnie nic nie zniechęci. Jeśli chodzi internet to mój chodzi dość wolno i jest kapryśny bo bezprzewodowy. Kolory rzeczywiście w twojej tonacji na co wskazuje piękne, tajemnicze zdjęcie otwierające blog. Przepraszam jeśli Cię uraziłam.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj absolutnie mnie nie uraziłaś i ja też nie w takim sensie pisałam! :) Po prostu spróbowałam wyjaśnić, o co chdozi z tym ładowaniem się bloga. :) Także wiesz, luzik. :) Dobrze jest. Najważniejsze, że działa mimo wszystko, bo po ostatnich przebojach z kompem nie miałam już sił, by teraz to wszystko naprawiać...
  W każdym razie wpadam tu, zaglądam, nie zawsze piszę, ale z przyjemnością Cię odwiedzam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolory są po prostu rewelacyjne..Uwielbiam szarości...

  OdpowiedzUsuń
 5. Duże dzięki, Wasze komentarze sprawiają, że chce mi się dalej dłubać. Czasem to zabiera dużo czasu i powoduje niecierpliwość. Niektóre rzeczy odchodzą natychmiast inne leżakują, często jest to zaskoczeniem. Szkoda, że mnie opuszczają, a jednocześnie mnie to cieszy, że podobają się innym.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...